ЦІНИ

ТАРИФИ Продаж ClouB Цену уточняйте*
B2B портал. Три кабінета: клієнт (дилер), адміністратор, менеджер з продажу check check
Інтеграція з 1С. check check
Персональний логотип, домен, налаштування кольорів. check check
Ціни за типами цін, спец. знижки (умови). Повне відтворення. check check
Актуальна наявність 24/7, центральний склад + регіональні. check check
Передача замовлення в 1С (проведений/ не проведений). check check
Документообіг (рахунки на оплату, видаткові накладні, повернення) check check
Розділ «Баланс» (кредитний ліміт, загальна та прострочена заборгованість). check check
Статистика (пошукові запити, перегляд товару, додавання/ видалення з кошика). check check
Новинний блок (створення категорій). check check
Персоналізація портала (Front-end) 5 часов check
Індивідуальні доопрацювання (Back-end) check check
Шаблони доставки check check
B2C інтернет магазин check + цену уточняйте*
Зовнішній API кабінету клієнта check + цену уточняйте*
Функція Резервування check + цену уточняйте*
Модуль заявки на повернення check + цену уточняйте*
Ручне введення знижки менеджером з продажу check + цену уточняйте*
Інструкція Користувача check check
image

НАШІ ПЕРЕВАГИ

icon Розробка b2b порталу
за 14 днів
icon Великий досвід в розробці
b2b сайтів
icon Регулярні оновлення
(новий функціонал)
icon Технічна підтримка

ВІДГУКИ

Присяжнюк Павло Анатолійович

Директор ТОВ "В9 СПОРТ" ТМ "SELECT"

image

Хочемо висловити команді ClouB подяку за успішне впровадження b2b порталу. За час роботи портал показав стабільну працездатність, весь заявлений функціонал працює в повному обсязі. Завдяки використанню системи вдалося спростити процедуру замовлення для наших партнерів. Раніше відділу продажів було складно донести телефоном інформацію про актуальні акції або новинки, клієнти поспіхом замовляли тільки необхідне. Зараз же, отримавши прямий доступ до складу із залишками через особистий кабінет, у партнерів з'явилася можливість ознайомитися із запропонованим асортиментом. З упевненістю можемо сказати, що обсяги продажів у компанії зросли завдяки тому, що партнери стали купувати ті товари, які раніше не замовляли. При цьому час на обробку кожного замовлення зменшився в кілька разів, відповідно знизилося навантаження на менеджерів з продажу. Окремо хочемо відзначити рівень професіоналізму програмістів за якісно виконані інтеграційні роботи з обліковою системою 1С.

Сухобокий Володимир Володимирович

Директор компанії ТОВ «АВТОЗАПЧАСТИНА ІФ»

image

Торговий відділ компанії «Автозапчастина-ІФ» висловлює подяку компанії ClouB за оперативну розробку та впровадження системи B2B для нашої компанії. Окремо варто зазначити запропоновану розробниками систему постановки задач та чого ми хочемо досягти. Система працює в компанії вже декілька місяців і всі проблемні питання вирішуються дуже оперативна. Запуск цієї системи дозволив зменшити навантаження на торговий персонал, суттєво покращити зв'язок з клієнтом в розрізі інформування, підбору запчастин та аксесуарів. За підсумками вже 2 місяців деякі клієнти яких не влаштовувало обслуговування людиною збільшили оборот в рази, маючи можливість самостійно робити замовлення в нашій програмі, таким чином усувається людський фактор.

Гаврилюк Віталій Васильович

Директор компанії Трак-Лідер

image

ФОП Гаврилюк В.В. висловлює велику вдячність команді ClouB за оперативнiсть i точнiсть у розробцi та впровадженнi системи B2B TM Truck-Lider. Чiтке дотримання термінів промiжних етапiв, а також кiнцевого терміну здачi проекту, заслуговує окремої уваги. Система показала себе, як надiйна, гнучка i стабiльна в роботi, незалежно вiд кiлькостi користувачiв та навантаження на сервер. Bci поточнi зауваження вирiшувались швидко i у вiдповiдностi поставленим задачам та без додаткових витрат чи доробок. Запуск даної системи допомiг суттєво оптимiзувати час та витрати людської сили на вирiшення таких задач як пiдбiр запчастин, пошук аналогiв, пошук супутніх товарiв та реалiзації продукції. Отриманий, внаслiдок запуску системи, двостороннiй, прямий зв'язок з контрагентами дав можливiсть додаткового контролю за точністю ДЗ та рiвнем ПДЗ в компанії в цiлому. Блок розсилання пoвідомлень пpo ПДЗ допоміг скоротити piвень ПДЗ та утримувати її на належному рівні.

image
arrow

ОТРИМАЙТЕ ДЕТАЛЬНУ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Заповніть обов'язкові поля і ми відправимо Вам на ел. пошту PDF презентацію основного функціоналу B2B платформи ClouB для самостійного вивчення.

Клієнти

image image image image image
image image image image image
image image image
close
icon

Дякуємо, ваш запит був відправлений, наш фахівець незабаром зв'яжется з Вами