image
image

БЛОГ

news image

7 ключових помилок при створенні b2b порталу: як їх не допустити?

Сьогодні ми поговоримо чому у дилерів проявляється небажання користуватися кабінетом. Ми виділили сім основних помилок, які часто допускаються в процесі створення b2b порталу.

Читати 18 жовт. 2021
news image

B2B портал: коробочне рішення, відома CMS або розробка з нуля?

Переваги та недоліки трьох варіантів для B2B е-комерції. Що краще обрати для розробки майбутнього B2B інтернет магазину.

Читати 12 трав. 2021
news image

Як автоматизувати B2B продажі в умовах пандемії за допомогою B2B порталу?

2020 рік став переломним для багатьох бізнес-галузей - компаніям довелося переглядати власні методи роботи та масово переходити в онлайн.

Читати 19 квіт. 2021
Top
news image

Створення B2B порталу - навіщо він потрібен?

Основною причиною, по якій оптовикам необхідний b2b портал, залишається можливість розширення - рано чи пізно настає межа в обсягах продажів.

Читати 21 вер. 2021
news image

Оновлення B2B порталу ClouB # 5

Продовжуємо випускати для Вас оновлення і тепер будемо намагатися вдосконалювати всі три кабінета які присутні на платформы ClouB, а це: кабінет користувача (дилера), менеджера з продажу та адміністратора.

Читати 7 груд. 2020
news image

Обробка оптових замовлень в єдиній системі B2B

В електронній комерції 2020 рік має вирішальне значення - автоматизація обробки замовлень привела багато компаній до процвітання та збільшення кількості оптових клієнтів.

Читати 21 жовт. 2020
news image

Оновлення # 4 від команди ClouB

Шановні партнери! З моменту останніх оновлень пройшло вже більше 1 місяця. Вашій увазі ще 7 функцій, які на наш погляд поліпшать Вам і Вашим партнерам роботу. Поїхали ...

Читати 10 вер. 2020
close
icon

Дякуємо, ваш запит був відправлений, наш фахівець незабаром зв'яжется з Вами